TABEL CU AVOCATII ÎNSCRIŞI ŞI CARE URMEAZA SA SUSTINĂ EXAMENUL DE ABSOLVIRE AL CENTRULUI TERITORIAL INPPA BRASOV

Email Imprimare PDF

  1. ANTEMIR CIPRIAN MĂDĂLIN - Braşov
  2. APOSTOL DUMITRU DANIEL -Braşov
  3. ARDEŞ DELIA – Sibiu
  4. AXENTE ALEXANDRA- Mureş
  5. BALINT REMUS -Braşov
  6. BALOGH-UNGUREANU PATRICIA-Covasna
  7. BAZAC ŞTEFAN ALIN -Prahova
  8. BERBECE ANDREEA -Braşov
  9. BLAGA GELU RADU -Mureş
  10. BOBOC IOANA ELENA - Sibiu
  11. BORDEI ANCA CAMELIA-Mureş
  12. BORICEANU DACIAN REMUS -Braşov
  13. BOSA MIHAI CRISTIAN - Mureş
  14. BUDESCU LILIANA MARIANA-Braşov
  15. BURTOIU ALEXANDRA- Sibiu
  16. BUSUIOC ILONA-RALUCA- Buzău
  17. CALINIC OANA-ISABELA -Covasna
  18. CARDOŞI  NICOLAE - Prahova
  19. CÂRSTEA IOAN EMIL-Sibiu
  20. CERBU BOGDAN -Braşov
  21. CIAUŞU SILVIANA MIHAELA-Buzău
  22. CIOBANU ELENA - Prahova
  23. CONSTANDIN ADELA- Sibiu
  24. CORNEA EMANUELA -Braşov
  25. CRISTEA ADINA MIRELA- Buzău
  26. CRISTEA SILVIA-Prahova
  27. CUCU DANIEL CONSTANTIN-Buzău
  28. DIACONU COSMIN ION- Buzău
  29. DIMA IRENA- Prahova
  30. DINU ANDREEA GEORGIANA -Prahova
  31. DOBOLYI  TUNDE- Covasna
  32. DOBRE CRISTINA- Prahova
  33. DOGARU ANTONIA DIANA -Mureş
  34. ENE GABRIEL CIPRIAN - Buzău
  35. FIERARU CRISTIANA-ALEXANDRA - Prahova
  36. FLORESCU OANA DANIELA- Braşov
  37. FLUTURAŞ MARIUS-Braşov
  38. FRUSINA NICOLAE VLAD -Prahova
  39. GALL ERZSEBET -Harghita
  40. GAVRILĂ  VALENTINA-Braşov
  41. GOMESCU MARIANA RALUCA- Buzău
  42. GRIGORE IRINA- Buzău
  43. HĂRĂDĂU HORIA- Mureş
  44. HĂSMĂŞAN ALEXANDRA-B raşov
  45. HLIBAN ŞTEFAN CRISTIAN -Braşov
  46. ILIE GICUŢA CORINA-Braşov
  47. IORDACHE MIHAELA-OANA -Buzău
  48. KACSO  KATALIN -Harghita
  49. LAZA IULIAN GABRIEL - Prahova
  50. LEPĂDATU ANDREEA LARISA -Buzău
  51. LEU  ANCA- Buzău
  52. LUPAN RALUCA-Buzău
  53. MAILAT MIHAELA -Mureş
  54. MARCU VASILE LUCIAN -Sibiu
  55. MARIN GABRIEL -Buzău
  56. MARINESCU CORINA -Sibiu
  57. MARTON  ADEL -Harghita
  58. MĂRGINEAN MIHAELA-MARIA-Sibiu
  59. MERA LAURA-Braşov
  60. MESTER SZOMER BEATA -Mureş
  61. MIHĂILESCU CRISTINA ALINA -Buzău
  62. MOLDOVAN  RAMONA- Mureş
  63. MOTOC MARIUS BOGDAN -Braşov
  64. NĂSTASE MARILENA EUGENIA -Prahova
  65. NEACŞU ALEXANDRU-Braşov
  66. NEACŞU DANIELA-ELENA-Prahova
  67. NEGRU MIRELA-IONELA- Sibiu
  68. NEGUŢ IONEL-Prahova
  69. NEMEŞ ALEXANDRA -Sibiu
  70. ORBU ANDREEA-Braşov 
  71. PANTICĂ GEORGETA căsăt. MAXIM-Braşov
  72. PASCU ALINA-VALENTINA- Prahova
  73. PETRICAN RĂZVAN-ŞTEFAN -Covasna
  74. POPESCU OANA-CLAUDIA -Sibiu
  75. POPOVICI CRISTINA MONICA- Mureş
  76. POPŞA IULIA-MARIA -Sibiu
  77. RADU ANA GABRIELA -Prahova
  78. ROŞU  CLAUDIU- Braşov
  79. ROŞU –DIMA ELEONORA CRISTINA - Prahova
  80. ROŞU ELIZA –ANDREEA -Prahova
  81. SAHAROV  NATALIA -Mureş
  82. SCHWARTZ  CRISTINA -Mureş
  83. SCRIDON IULIA GABRIELA-Mureş
  84. SEGNEANU ADRIAN -Braşov
  85. STAN MIHAELA-ROXANA- Prahova
  86. STOICA DRAGOMIR ANA-MĂDĂLINA -Prahova
  87. SZABO ARON-ZOLTAN -Harghita
  88. SZEKELY  CSABA-Harghita
  89. ŞERBAN VALERIA-GABRIELA -Prahova
  90. TĂNASE ELENA LOREDANA -Prahova
  91. ULARIU MARIA CRISTINA -Braşov
  92. UTO  KATALIN - Harghita
  93. VALEA DANIELA CRISTINA - Mureş
  94. VASAS ENIKO-KLARA -Harghita
  95. VASILE EDUARD -Prahova
  96. VIDICAN LOREDANA AUGUSTA- Mureş
  97. VINTILĂ GABRIEL-VALENTIN -Prahova
  98. WILSON  RUXANDRA -Braşov
  99. ZAHARIA ADRIAN-VIOREL-Prahova
  100. ZAHARIA MARIAN MARIUS -Buzău

DIRECTOR EXECUTIV                                     Secretar

Avocat Cristina GHEORGHE                           Florentina ONCIOIU

 

?>